Home • Alles over Citroen C5 • Forum • Sponsors • Orga calculator • Contact 
 


GJO

Forumregels


Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie algemene vragen.



Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 4 berichten ] 
 C5 BREAK DIFFERENCE 2004 werd een beetje warm? 
Auteur Bericht
Antwoord met een citaat
Bericht C5 BREAK DIFFERENCE 2004 werd een beetje warm?
L.S
Afgelopen zaterdag onze C5 break(150.000km) opgehaald bij onze dealer,geheel volgens afspraak geleverd.
Toen meteen naar de Belgische Ardennen gereden,wij zagen dat als een mooie proefrit en daar hoort ook lekker eten,drinken en wandelen bij natuurlijk!Leuke en betaalbare B&B gevonden wat wil een mens nog meer!
Vandaag in de file gestaan bij Brussel en ....Lampje STOP begon te branden en melding koelvloeistof te laag of i.d.Ik had al zoveel daarover op dit forum gelezen dat ik echt niet in paniek raakte.Ik heb de blower en de "verwarming" op de hoogste stand gezet en toen zakte het peil al rap ook het akelige STOP verdween.Ook door het feit dat we weer konden doorrijden en verder het metertje mooi in het midden bleef werd het toch weer een topritje.Voor het eerst(jawel)vond ik het jammer om weer thuis te komen!Auto rijden is weer oke : :Morgen check ik koelvloeistof peil,Ik heb 6 maanden garantie en een top dealer, dus ik maak mij er niet druk om, maar wie heeft dit onlangs ook nog gehad?En waar moet ik nog meer op letten?Ik heb de auto toen we thuis waren nog een tijd lang stationair laten draaien maar meter bleef mooi in midden staan :Kortom....wel even 600 km gereden en wat een heerlijke auto!
Groet,
Matthias :cit4


22 feb 2010 20:03
Beheerder
Beheerder
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 26 mei 2006 18:31
Berichten: 33529
Woonplaats: 033
Auto: Citroën
Brandstof: Benzine


Naar boven
Antwoord met een citaat
Bericht Re: C5 BREAK DIFFERENCE 2004 werd een beetje warm?
Zou slechts iets simpels kunnen zijn zoals b.v. een sensor ... wel even opletten of er idd geen koelvloeistof gebruikt wordt, dan is er m.i. meer aan de hand ( alhoewel dat ook slechts de dop kan zijn die door ouderdom/gebruik niet meer goed afsluit )

_________________

Citroën 2CV6 spécial Rouge de Castille (.•\=/•.)
Citroën C3 1.2 Max EAT6 Noir Perla Nera


22 feb 2010 20:34
Profiel
Antwoord met een citaat
Bericht Re: C5 BREAK DIFFERENCE 2004 werd een beetje warm?
Laatst iets soortgelijks gehad met de benzinemeter. Ik rij op LPG dus die benzine raakt maar langzaam op. Tot op een lange rit hij aangaf dat de brandstof bijna op was. Ik dacht nog dat ik per ongeluk dat hele stuk op benzine had gereden maar dat was niet zo. Ik wist bijna zeker dat als ik de auto zou uitzetten en weer zou aanzetten dat het goed zou zijn. En dat was ook zo: halfvol nog steeds.

Wat ik wil zeggen: de computer hikt ook wel eens hoor.

Langer geleden had hij het probleem: na 3km autosnelweg ineens STOP en Temperatuur koelvloeistof te hoog. Maar binnen een paar seconde zakte hij heel snel terug naar de helft. In die tijd deed de airco het ook niet. Toen ik daarvoor ging, bleek een temperatuursensor niet goed te werken omdat de stekker half los zat. Vastgeklikt en de airco deed het weer en de melding van de koelvloeistof heb ik nooit meer gehad.

Ik krijg vandaag mijn eigen Lexia met de post want ik krijg er een beetje de schurft van van al die meldingen (het is wel vaker prijs). Ik lees ze wel zelf uit en dan kan ik alsnog beoordelen of ik de melding durf te resetten of zelf durf op te lossen. Naar de garage kan altijd nog. Het gaat me niet om het geld, mijn auto moet namelijk gewoon goed werken, maar het kost me elke keer weer tijd en gezever aan de balie, daar wil ik vanaf. Bovendien weet ik vooraf graag al wat er loos is.

Ik zou zeggen: efkes uitlezen en zien wat eraan schort. Als er een sensor zit te klieren, dan is dat gauw nagezien.


24 feb 2010 11:57
Antwoord met een citaat
Bericht Re: C5 BREAK DIFFERENCE 2004 werd een beetje warm?
L.S

En het probleem(pje) is weer opgelost,bleek de koelfan te zijn,er is een ander in gezet.
Binnenkort maar weer eens een eind rijden en in de file staan,onder het mom van check dubbelcheck! dank voor de reacties. :smt023

Matthias


24 feb 2010 16:23
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 4 berichten ] 




Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 24 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:
Ga naar:  
Powered by phpBB © phpBB Group and Bruinsma reclame.