altan79 schreef:Ok bedankt voor de link. Maar ik kan of weet nog steeds niet of ik een externe versterker aan de ng4 kan aansluiten ja of nee. Dat was mijn vraag. Wil namelijk een subwoofer aansluiten voor onder de stoelen.
Er is hierboven wel antwoord gegeven op je vraag hoor, als je goed leest. Theoretisch is het zeker mogelijk. Immers de NG4 is geleverd in een configuratie zonder, en een configuratie mét versterker en subwoofer.
Het lijkt ook of je eigenlijk twee dingen wilt of misschien door de war haalt: je wil een subwoofer aansluiten en (of?) je wil een versterker aansluiten.
Wat je zult moeten afwegen is hoeveel “moeite” het zelf toevoegen van een versterker en/of subwoofer kost. Als ik eerlijk ben: als je aan de hand van de schema’s en overzichten van aansluitingen die in de eerder genoemde link staan niet zelf kan beoordelen of je een versterker kunt aansluiten, dan zou ik je adviseren er zelf niet aan te beginnen maar hulp te zoeken bij een car-audio-specialist.
Maar dat is mijn advies, ik wissel m’n mening graag in voor een betere.