BJG schreef:@JanSr: ook hier is de autotechniek inmiddels een aantal jaren verder dan 1990. Verdiep je eens in de materie voordat je iets roept.
Zowel direct als indirect tpms hebben we al jaren in de auto.
En over indirect tpms:
Ooit een lekke band met een lage wang gehad of een run on flat?
No way dat dit gedetecteerd wordt door het ABS.
Niet lullig bedoeld hoor maar ook op dit forum is er al veel over geschreven. Het heeft geen zin om opnieuw te beginnen.
Niet lullig bedoeld, maar een "flat" kwam het ECT systeem nooit voor, omdat het "ABS" systeem een serieus ontworpen algoritme had dat elke afwijking registreerde en daarnaar handelde. Voor een band plat was stond het voertuig al buiten het circuit.
En ja, ik ben niet op de hoogte van alle fratsen in de jongste modellen.
En ik heb zelfs niet alle berichten in dit forum gelezen.
Ik riep alleen dat de autolobby het weer eens voor elkaar kreeg de consument op te zadelen met een kostenverhogende APK frats.
Er zijn mensen die niet geloven dat de autolobby dat soort zaken nastreeft. Ik wel, maar ik ben dan ook veel ouder.