Via alle zekeringen heb ik de spanningsval gecontroleerd, maar blijft 30x hoger dan de 0,05mA. De radiozekering er uit reduceert het tot 10mA. Alleen op het verwijderen van de shunt een lagere waarde, maar dat is al eerder uitgelegd. Afschakelen van de trekhaakbedrading en relais in de koffer blijft dezelfde waarde geven. Schakelaartje in de stekkerdoos laat het relais normaal reageren.
Onderzoek leert dat de standby-functie (na pakweg 3 minuten stilstand) uitschakelt, maar binnen een seconde weer inschakelt. In een flits zie ik daarbij het verbruik terugvallen.
Vandaag alle massakabels met de Dremel geborsteld en de carkit en de radio los gekoppeld, maar de BSI blijft af- en opschakelen: ik hoort de inwendige relais van de BSI afvallen en inkomen, dus daar zit het probleem. Kan iemand mij naar de oorzaak leiden?
Voor de volledigheid: accu is een half jaar jong en ik wil de bekabeling van de trekhaak nogmaals losnemen in de standby functie testen.


