Met pijn in het hart afscheid genomen van mijn Xantia maar ja was te veel werk om hem weer helemaal op de rit te krijgen. Nu bezitter van C5 1.6 HDI uit 2005. In het verleden veel aan de forum's gehad dus nu ben ik hier weer ingeschreven. Iedereen alvast bedankt voor eventuele reacties. zal zo meteen een nieuw onderwerpje starten over distributie etc. want hij krijgt een grote beurt zullen we maar zeggen.
_________________ Met vriendelijke groet Herman......... Techniek is ervoor gemaakt om ons in de steek te laten. Het blijft een ongelijke strijd tussen de techniek en de technicus.
Wees zeer welkom hier op het forum en geniet van de Dame. Btw zijn we hier gek op foto's.
_________________ groetjes edwin
lexia en diagbox aanwezig
steun stichting AAP doneer op http://www.aap.nl of doe een donatie aan het VST
27 aug 2014 20:29
boes
C5club Extreme Poster
Geregistreerd: 08 nov 2009 16:06 Berichten: 3632 Woonplaats: 0227
Auto: Citroen met identiteit crisis (DS7)
Opties: Veel te luxe voor een bouwvakker
Brandstof: Diesel
Bouwjaar: 2019
Energielabel: C
Versnellingsbak: EAT8
kilometerstand: 160kkm
Kleur: Blanc Banquise
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 2 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum