Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie wielen, remmen & hydrauliek.
Kijk.... dan weet ik ook weer dat Hungaro's heb. Schoonmaken met een goede velgreiniger, heb ik toevallig vanmiddag gedaan. Was 10 - 15 minuten werk voor ze alle 4.
Zien er toch netjes uit of niet....
toch vindik het niet correct omdat de dealer mij ook heeft geholpen bij aanschaf van de C5 in december toen op de dag van inruil mijn picasso de geest gaf en het daardoor ontstane verschil in inruilprijs pas in mei mocht voldoen (vakantiegeld).
dus wij wachten gewoon dit weekje en weet dan ook zeker dat mocht ik ooit eens moeten uitezen ,of iets anders dat ik dan met hem door een deur kan.