
[PH2] Raar Geluid HDpomp en storing veersysteem. (Opgelost)
Onder de noemer van voer voor de zoek afdeling.
Ik had olie her en der dat met regen bij de auto wegstroomde. Leek daardoor ook best erg.
Bescherm kap los gehaald en niet echt wat kunnen vinden alles was droog.
Kap schoongemaakt en weer terug geplaatst. Met dat ik een week later (vandaag dus) een melding kreeg dat ik niet harder mocht dan 90km/h vanwege een veersysteem probleem.
Pomp klonk ook erg raar dus het leek er op dat de pomp stuk was.
Nou, hartje begon al te kloppen bij het horen van de prijs van zo'n pomp ! 600 euro ! inc gouden randje !
Op de brug gezet in hoogste stand en weer niks te zien. Ja wel weer olie op de beschermkap.
Uiteindelijk was het een lekkende slang die naar de stuurbekrachtiging loopt. omdat er een isolatie hoes om heen zit viel het niet op.
Bij citroen besteld koste 62 ex en nu wat LDS er in gegooid (ging 2 liter in) was echt leeg ! moet alleen nog een week wachten voor dat de slang er is.
Na het vullen met LDS klinkt de pomp weer als vanouds en geen melding meer.
De dame staat nu buiten op d'r buik om bij stilstand zo min mogelijk druk op die leiding te hebben. Tot de leiding binnen is. Dan kan ik in ieder geval nog rijden. Want LDS is per liter ook niet zo goedkoop

Dus mocht je zo'n melding krijgen dan is het mogelijk dat je het zelfde heb als je voor de auto staat rechts die aluminium buis/slang met isolatie matteriaal er overheen.
Hier nog even wat lexia plaatjes van het uitlezen:


Pretpark aan meldingen!