C5club Fan
C5club Fan
Berichten: 85
Lid geworden op: 01 dec 2006 23:44
Auto: C5 break 2.0, 1x visa en 2x 2cv
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2002
Phase: 1
Versnellingsbak: BVM5
ik zal eens kijken of alles updates er op staan. mijn vriend doet dat soort dingen altijd.
wat is / waar zit een tolpoort?
Beheerder
Beheerder
Berichten: 33398
Lid geworden op: 26 mei 2006 18:31
Auto: Citroën & Peugeot
Brandstof: Benzine
Naast de binnenspiegel, het 'gespikkelde' gedeelte ...

Citroën 2CV6 spécial Rouge de Castille ‘82 (.•\=/•.)
Peugeot 208 1.2 GT Hybrid 145 Gris Selenium ‘25
C5club Rookie
C5club Rookie
Berichten: 24
Lid geworden op: 18 feb 2010 22:07
Auto: gsa, cx, 2cv, visa, bx(4x), xantia(2x), picasso...c5 break !!
Opties: binnenspiegel met een schakelaartje en een groen lampje....
Brandstof: LPG-G3
Bouwjaar: 2003
Phase: 1
Versnellingsbak: BVA4
kilometerstand: 156000
Kleur: blue mauritius
Gebruikersavatar
C5club Rookie
C5club Rookie
Ik navigeer altijd met m`n mobiel (nokia 5800) De kaarten heeft nokia onlangs vijgegeven en zijn geheel gratis, je hoeft dus geen mobiel internetabbo oid af te sluiten. Grootste voordeel is dat je het ding altijd bij je hebt en dus geen gezeul met losse apparaten, opladers, snoeren, etc.
En het werkt ook prima met een warmtewerende voorruit. :smt023
Citroentje
Citroentje
Re: Welk navigatiesysteem voor mijn C5 ??

Bericht door Citroentje »

Ik heb een TomTom programma op mijn Win-Mobile telefoon. Die had ook problemen met het vinden van de satellieten door de ww-voorruit.

Via het internet vond ik een leverancier in Duitsland die voor een zeer acceptabel bedrag een GPS-repeater verkoopt. Eén unit buiten (bijvoorbeeld onder je kunststof motorkap) en de andere binnnen (bijvoorbeeld achter of naast je handschoenenkastje).
Zie http://www.aucon.de/preise_englisch.htm" onclick="window.open(this.href);return false;. Het gaat om de AS-81.

Werkt perfect en zo heb je geen gedoe met kabels die je aan je Tomtom of wat dan ook moet aansluiten. Je hebt als het ware je eigen GPS-zender in je auto en dus perfecte ontvangst.
Erik huisman
Erik huisman
Re: Welk navigatiesysteem voor mijn C5 ??

Bericht door Erik huisman »

je kan bij halfords een houdertje kopen wat in je ventilatie roosters gezet kan worden, had ik ook op mijn ph I.
in mijn ph II heb ik een houer naast de radio gemonteerd nu. enigste nadeel is dat ie bij bepaalde snelheid beetje trilt.
iemand suggestie?

overigens als je op webloq goed leest kan je een hoop geld besparen en dan ook een beetje neuzen in de nieuwsgroepen... :smt023
C5club Fan
C5club Fan
Berichten: 53
Lid geworden op: 28 jun 2010 10:34
Auto: geen
Brandstof: Hybride
Versnellingsbak: EGS6
Hallo allemaal,

Heb mijn C5 Break net binnen, een 2003 PhI. Erg blij mij!

Ben alleen bezig met navigatie, in dit geval met mijn iPhone. Ik heb al een re-radiating GPS antenne besteld, maar kunnen jullie vertellen op welke plekken mensen dit eventueel gemonteerd hebben en de beste resultaten hebben bereikt? En eventueel hoe? Ik weet van de 'open' plek bij de binnenspiegel, maar misschien zijn er ook nog andere plekken die ik zou kunnen overwegen.

Ik las ook ergens dat iemand 'm onder de plastic motorkap had zitten, wordt hiermee het gedeelte over de ruitenwissers bedoeld? En belemmerd dit niet de ontvangst?

Alvast bedankt voor jullie reacties! :)

Groet.
Plaats reactie