Hallo,
nu ruim drie weken de strip op de auto zitten.
regelmatig tijdens bouwmarkt bezoek mezelf erop betrapt dat ik net als in/op de vorige auto,
spullen op de bumper steunde om vervolgens naar binnen te schuiven, of over te pakken bij achterdeur, laatste vrachtje 18 pakken laminaat, gaat ivm gewicht makkelijkst met overpakken. eerste drie gaan zo naar binnen, wordt toch zwaarder en dan is het makkelijk dat je niet hoeft op te passen.
over mooi of niet mooi, wat je er zelf van vindt is het belangrijkste, zo heb ik mijn veiligheids net verkocht, vindt ik niet mooi, Opa Jacob wel, alle twee blij.
wordt geleverd in bubbelplastic met een stevige lat in het plastic gedraaid, zodat deze absoluut niet te buigen is, bevestiging met dubbelzijdig plakband, +/- 2 mm dik rondom de strip, plakt onwijs dus goed uitvogelen hoe en waar het midden is, redelijk gelijk met de strepen/ribbels op de bestaande strip in de auto.
paar foto's gemaakt(zie picasso album)strip beetje sneeuw vrij gemaakt niet gepoetst, gaat om het idee.
hoop dat ik een beetje heb bijgedragen aan een paar vragen
http://picasaweb.google.nl/retep64/C5Break#5272237198434126274