
Re: C5 break 2.0hdi difference 80kW en caravan trekken???
Heb je de ervaringen van C5 rijders ook gelezen op caravantrekker.nl?
http://www.trekauto.info/review/ Daar staat best veel info, in elk geval 47 C5 rijders die laten weten wat ze er van vinden..
Wij rijden met een 2.0 HDI 110pk break automaat, phase 1 uit 2004. Daarachter hangt een Knaus van max 1300kg. We zijn er afgelopen jaar(2008) mee op vakantie geweest naar Zwitserland (Kanderstegg) en grens voormalig Oost-Duitsland. Geen moment het gevoel gehad te weinig vermogen te hebben. Op de snelwegen makkelijk 90 a 100 kunnen rijden, in de bergen uitstekend klimmen. Met de automaat was het soms prettiger om manueel te schakelen bij haarspeltbochten. Maar daar heb jij geen last van.
Het is gewoon een erg confortabele reisauto en caravan trekken. Zolang je er natuurlijk maar geen caravan van 1500kg achter hangt. Dat is wat zwaar.
Kijk ook eens op:
http://www.caravan-forum.nl/ , daar rijden ook HDIers met caravan's.
Johan