Pagina 1 van 3

Warme middenconsole

Geplaatst: 24 okt 2010 23:00
door Vincent
Heb sinds een maand of 2 een Tourer. Bevalt me erg goed, maar ik heb nu gemerkt dat op wat langere ritten (zeg maar ritten vanaf een uur) de middenconsole erg warm wordt. Zo warm, dat het onaangenaam is om je (rechter)been ertegenaan te hebben tijdens het rijden. Airco staat op 21,5. Heb al eens gekeken of het uitmaakt of ik de airco lager zet, maar dit gaf geen merkbaar effect. Bij afzetten van de auto hoor ik wel iets zoemen in/achter de console of dashboard. Deze week gaat hij terug naar de dealer. Had hier nog niet van gehoord. Iemand vergelijkbare ervaringen? Navidrive bleef overigens gewoon werken.

Gr. Vincent

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 08:20
door willy4
Er zijn wel klachten over, gebruik de zoek functie eens.

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 08:28
door Citrowout
Zoek op : Ventilatieprobleem C5 PH3

het hotlinken lukt me niet.... :-)

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 08:49
door Maarten
Inderdaad is er veel al over hete midden consoles gezegd, maar ik kan nergens een oplossing vinden. Product-eigenschap?

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 09:12
door Menno
Beste Vincent, zie hier het topic : http://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic. ... 38#p152538" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 09:15
door Roman
dacht dat dit euvel ondertussen toch wel verholpen was... :smt017

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 09:27
door MarsTDI
Bij Citroën zijn ze nou eenmaal eigenwijs :smt193 . Eigenwijs met modellen is duidelijk ook eigenwijs met verbeteringen! :smt190

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 25 okt 2010 10:07
door JW-C5
En dus maar afwachten of dat probleem bij de "vernieuwde" C5-3 definitief verholpen is :idea:

Groet,
JW

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 28 okt 2010 22:28
door Vincent
Auto gisteren bij de dealer gebracht. Konden na anderhalf uur stationair lopen niet constateren dat de console warm werd. Hebben eea bij Citroën Nederland gemeld. Ik werd vandaag terug gebeld met de mededeling dat het probleem bekend was bij Citroën Nederland. Zou te maken kunnen hebben met de radio die te heet wordt en de oplossing zou dan zijn om een ventilator en extra isolatie in de console te plaatsen. Heb afgesproken dat als ik merk dat de console te heet wordt ik langsrij zodat gecontroleerd kan worden of het probleem door de radio veroorzaakt wordt. Daarvoor moet de radio wel even gedemonteerd worden. Dus nog geen definitieve oplossing, maar een oplossingsrichting.

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 29 okt 2010 07:08
door RobBob
Thnx Vincent ... blijf ons zeker op de hoogte houden :smt023

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 30 okt 2010 00:47
door roelbouwman
Vincent schreef:Auto gisteren bij de dealer gebracht. Konden na anderhalf uur stationair lopen niet constateren dat de console warm werd. Hebben eea bij Citroën Nederland gemeld. Ik werd vandaag terug gebeld met de mededeling dat het probleem bekend was bij Citroën Nederland. Zou te maken kunnen hebben met de radio die te heet wordt en de oplossing zou dan zijn om een ventilator en extra isolatie in de console te plaatsen. Heb afgesproken dat als ik merk dat de console te heet
Ik geloof dit verhaal dus simpelweg niet. Dat riepen ze bij mij ook. Maar het heeft niets opgelost.

Ook is het wel vreemd dat het probleem juist alleen optreed bij een lage buitentemperatuur. Ik kan niet plaatsen hoe dat samenhangt met de radio.

Wellicht moeten we maar gewoon zelf de diagnose gaan stellen. Iemand een idee hoe de middenconsole uit elkaar moet?

Roel.

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 30 okt 2010 12:20
door Roman
enige wat ik mij dan kan voorstellen is de combinatie verwarming plus radio...
want in de zomermaanden heb je de verwarming niet aan...

en nu weet ik het niet zeker maar volgens mij speelt dit dan ook nog alleen bij de modellen met ingebouwde navi
klopt dit???

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 30 okt 2010 16:50
door arendonk
Ik had er ook 1 met fabriekaf navi, maar heb het nooit gemerkt. Het was weleens wat warmer, maar daar zitten kanalen van de verwarming en die voel je als je goed je best doen. Last van: Nee.

Ik had dan weer wel wat last van het ventilatieprobleem.

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 31 okt 2010 02:53
door MarsTDI
Roman schreef:enige wat ik mij dan kan voorstellen is de combinatie verwarming plus radio...
want in de zomermaanden heb je de verwarming niet aan...

en nu weet ik het niet zeker maar volgens mij speelt dit dan ook nog alleen bij de modellen met ingebouwde navi
klopt dit???
Nee hoor, de navi systemen worden wel wat warmer, maar de temperatuurproblemen doen zich bij alle typen audio/navi voor.

Re: Warme middenconsole

Geplaatst: 31 okt 2010 10:18
door JW-C5
Ook bij die systemen met een "Pack- HiFi", met een externe vermogensversterker dus?

Groet,
JW