Pagina 1 van 1

RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 28 aug 2009 10:37
door Frank1977
Om gehannes met 2 simkaarten te voorkomen, is het ook mogelijk om op de RT4 achteraf een bluetooth handsfree set te (laten) monteren (parrot o.i.d.)?

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 30 aug 2009 20:35
door niek1
Dat kan. Ik heb een Ligne Business met RT4 en heb een Parrot CK3100 BT carkit laten installeren. Ik vond het inderdaad gehannes met twee simkaarten; elke keer moet je je telefoon uit zetten anders is het niet zeker dat de 'RT4-telefoon' het binnenkomende telefoontje oppakt. En als je in gesprek bent moet je je motor laten draaien om het gesprek niet kwijt te zijn!
De Parrot werkt daarentegen perfect en is netjes gemonteerd. Als je het al wilt en een sim-kaart in je RT4 plaatst werkt dat zelfs naast je Parrot. Ook de stemherkenning van je RT4 werkt nog. De CK3100 vraagt bij het uitzetten van de motor of je je gesprek op je telefoon voort wilt zetten. Helemaal prima.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 30 aug 2009 20:38
door Frank1977
Ok thanks! Dat is wat ik wilde weten.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 01 sep 2009 22:38
door leonium
niek1 schreef: En als je in gesprek bent moet je je motor laten draaien om het gesprek niet kwijt te zijn!
Dat is niet helemaal waar, je kunt contact afzetten en je gesprek gewoon afmaken. Pas na beëindigen gesprek gaat de RT4 uit. Voor de rest roerend met je eens en ga ik eens kijken of die parrot er bij mij ook in kan.
Dank voor de tip.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 02 sep 2009 22:09
door niek1
Ligt dat dan misschien aan de firmware versie!? Ik ben er zeker van dat ik een keer mijn gesprek kwijt was. Hoe dan ook, de Parrot is veel handiger.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 11 sep 2009 00:34
door leonium
Geen idee, die van mij is inmiddels wel met de latste update verrijkt.
Die parrot vind ik trouwens toch nog wel aan de prijs en dan moet ie er ook nog even ingezet worden.

Blijf geloof ik maar nog even tobben.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 11 sep 2009 12:40
door jpiek
Inbouwen is goed zelf te doen, als je het al eens gedaan hebt zit ´ie er me 2 uurtjes wel in..
(incl dasho openen)

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 05 jul 2013 12:19
door MichielC5
Iemand al ervaring met een Parrot MKi9200 icm een RT4?

Volgens de site van Parrot zou een Parrot MKi9200 compatible moeten zijn met mijn C5. Echter, Citroen geeft aan dat het niet (zomaar) kan.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 05 jul 2013 13:19
door Menno
Herman heeft een papegaai icm rt4 ( dacht ik ) ;)

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 05 jul 2013 17:45
door MichielC5
En Herman, hoe werkt dat en hoe ging de installatie?

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 06 jul 2013 23:22
door Herman
Zat er al in bij de koop! De CK3100 volgens de plaatjes.
Werkt prima, mijn zoon heeft zijn mobiel er mee gekoppeld, en nu wil ik de nieuwe tel.van mij er ook mee koppelen.

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 07 jul 2013 21:33
door Ries
Ik heb een Parrot MKi9200 icm een RT4 :D .
Werkt prima! Spraak kwaliteit van deze Parrot (ik heb ook de Parrot 3100 MKII gehad) is uitstekend.

Hij was al aangesloten toen ik mijn C5-III kocht. Maar heb hem wel een keer beter aangesloten vanwege een rammeltje.
Gewoon met de standaard ISO-stekkers.

Overigens de muziek kwaliteit van deze Parrot kan bij lange na niet tippen aan de RT4. Dus BT streamen of mp3 via SD kaart of USB/Ipod oid., is niet geweldig.

Maar daar heb ik zelf een USB aansluiting op de RT4 voor gemaakt :smt023 .

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 07 jul 2013 21:52
door JW-C5
De belangrijkste vraag: is zo'n Parrot compatibel met de mobiel in kwestie.
De leveranciers van mobieltjes rotzooien maar wat aan, trekken zich veelal niks aan van BT protocollen voor zover die al hard gedefinieerd zijn.
Met name Apple maakt daar een zooitje van, zelfs een gerenomeerde fabrikant als Parrot heeft daar vaak problemen mee.

En wat gebeurt er dan?
De klant zit met de gebakken peren, hij kan z'n mobieltje niet goed pairen met de radio, en neemt het de leverancier van de radio kwalijk dat zijn mooie mobieltje niet werkt.
Foute boel dus, en een kwaaie klant die scheldt op Citroën, of een andere automobiel fabrikant. Maar in werkelijkheid is het veelal de fabrikant van het mobieltje die de BT problemen veroorzaakt.

Groet,
JW

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 08 jul 2013 09:24
door MichielC5
Herman, dank voor de reactie. Ik zou voor een MKi9200 willen gaan, waarschijnlijk met andere aansluitingen.

Ries, weet jij of er bij jouw MKi9200 een standaard kabelset ingebouwd is, een standaard verloopset of een parrot Unica verloopset?

Groet, Michiel

Re: RT4 met aftermarket parrot o.i.d. mogelijk?

Geplaatst: 08 jul 2013 11:11
door Ries
Eerlijk gezegd heb ik geen idee. Ik kan me wel herinneren (van twee jaar geleden) dat de kabelset verdacht veel leek op die van de MKII-3100. Dat was een standaard Parrot kabelset.

Via de website van Parrot via http://www.parrot.com/nl/support/installatie-schema wordt aangegeven dat je dehttp://dbinstall.parrot.com/pdf.php?ada ... 00&lang=DU adapter nodig hebt. Mijn ervaringen met Parrot zijn erg positief, je zal waarschijnlijk dus inderdaad deze aansluit set nodig hebben. Let wel op, als je een JBL eindversterker (of andere high level input versterker) hebt heb je een andere aansluitset nodig!