Pagina 1 van 1

inzakkende achterkant Ph2 (190.000 km)

Geplaatst: 17 jan 2009 17:30
door Opa Jacob
Hoewel ik denk te weten wat er aan de hand is (genoeg draadjes over gelezen) stel ik voor de zekerheid toch even deze vraag:

Mijn dame zakt, na het met de a.b. op slot zetten, aan de achterzijde vrijwel onmiddelijk 4 à 5 cm in.
Bij het wegrijden (koude motor) uit de parkeerkelder (dus de helling op) hoor is soms nèt de trekhaak (als ie er op zit) schrapen; m.a.w. de wagen is dan nog niet op hoogte.

Bij m'n Xantia snapte ik dat ik eerst even moest wachten tot het systeem "wakker" was, maar met m'n C5 zou alles toch onmiddellijk moeten werken, nietwaar ?

Diagnose ? Ik heb nog Bovag tot begin april '09.

Lekke cylinder(s) achter ?
Vloeistof bij laten vullen ?

Graag advies van meer deskundigen s.v.p.

Groet,

Opa

:smt203

Re: inzakkende achterkant Ph2 (190.000 km)

Geplaatst: 17 jan 2009 17:34
door martijn v o
Ik heb ooit eens gelezen dat de meest waarschijnlijke oorzaak interne lekkage in een veercylinder is.
Ik weet alleen niet of je dan die of allebei dient te vervangen.

Wie weet dat?

Re: inzakkende achterkant Ph2 (190.000 km)

Geplaatst: 17 jan 2009 23:22
door Duck
hoort idd niet

en je heb garantie dus even afspraak maken

Geplaatst: 17 jan 2009 23:28
door Ronald
Ja hoor, je hebt je goed ingelezen, maar kan ook simpelweg een kapotte hoogtesensor zijn. Stuk goedkoper en zoals ik me herinner wel eerder voorgekomen bij Breaks, meer dan bij Berlines als ik me niet vergis. De dealer weet het. ;)

gr. Ronald

Re: inzakkende achterkant Ph2 (190.000 km)

Geplaatst: 19 jan 2009 12:24
door Menno
Klinkt als veercylinders die lekken, ... bij kon ik dat constateren doordat er wat LDS vloeistof elke dag onder de achtervering lag ( minimaal ).