Pagina 1 van 1

aansluiting radio aftermarket c5

Geplaatst: 02 jun 2008 21:46
door gerry30
misschien handig voor toekomstige inbouwers.

http://www.mijnalbum.nl/Foto-6USJOZAC.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.mijnalbum.nl/Foto-8G7YHI8O.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: aansluiting radio aftermarket c5

Geplaatst: 02 jun 2008 21:48
door Roman
he zo heb ik er ook 2 gehad, 1 zit nu in de c1

let wel op het kan zijn dat je rood en oranje even moet wisselen

Re: aansluiting radio aftermarket c5

Geplaatst: 10 jul 2009 14:23
door Pietje
Even een toelichting aan de hand van mijn ervaring vorige week die misschien van pas kan komen voor andere lezers. Heb een Pioneer radio/cd 4x40W ingebouwd in de C5 Phase 1 omdat de originele cd-speler overleden was. Dit bleek geen enkel probleem, de radio past zo in de opening en de ISO-aansluitstekkers uit de C5 passen zo op die van de Pioneer. Echter: de volgende morgen bleek dat de radio de instellingen van de equalizer en de radiovoorkeuzezenders kwijt was. Oorzaak: de gele draad van de radio die constant plus behoort te hebben, was met de standaardstekker aangesloten op de plusdraad na contact. Als de C5 in de ECO-modus gaat, gaat de spanning er dus af en wordt het radiogeheugen gewist. De oplossing was dus eenvoudigweg even de rode en gele plusdraden van de radio om te wisselen, zodat de juiste draad van de radio constantplus krijgt. Ik rijd er nu een week storingsvrij mee, kan hem zelfs zo ver voluit zetten als de luidsprekers toelaten, dus geen problemen qua voeding o.i.d. De originele radio is niet afgemeld in de BSI, hoewel dit door Citroen-dealers wel wordt aanbevolen. Een standaardradio inbouwen in een C5 is dus niet zo moeilijk als sommigen denken. Radiopaneeltje is ook voor minder dan 15 euro te krijgen via diverse webshops. Groeten, Pietje.

Re: aansluiting radio aftermarket c5

Geplaatst: 10 jul 2009 14:40
door manus43
:cit2 ik heb ook 2 maanden geleden een pioneer radio ingebouwd en inderdaad de draden omgewisseld.
tot nu toe totaal geen problemen.
:smt023 herman spee

Re: aansluiting radio aftermarket c5

Geplaatst: 14 okt 2009 03:07
door M
Dan heb je vreselijk mazzel gehad. Ik wilde in mijn exclusive PH1 een andere radio zetten. Had nog een Becker Mexico liggen met een bere goeie tuner er in en waanzinnig geluid. Oude standaard radio eruit, Becker er in en ... alles werken. Top dus. Sleutel omdraaien en ... niets van het display doet het meer, kilometerteller, kilometerstand etc. Beetje jammer. Dus Becker er weer uit en Clarion er weer in.
Zou best graag een ander radio er in willen, maar zit meteen met het probleem dat ik een af fabriek navi heb en die gaat dan dus ook om zeep (werk niet stand alone?) vermoed ik.