Pagina 1 van 1

Even voorstellen dan maar.

Geplaatst: 21 sep 2016 12:40
door Rby
:cit2
Even een snelle voorstel ronde, wel zo netjes.
Ik ben dus RBY / Robby, woonachtig in Rotterdam.

Helaas is onze huidige daily afgeschreven, na een flinke "sportieve" wagenpark (Met een kleine uitstap naar een ford station) word het tijd om een degelijke en normale auto aan te schaffen met de oog op de toekomst.

Na het internet afgestruind te hebben is onze oog gevallen op een C5 Break ph1 2.0 Ligne Prestige?. klik
Het enige wat me tegenstaat is de leeftijd (2002), km-stand (NAP 215.886) icm de techniek wat zich in de auto bevind.

Nu ben ik al bezig om het forum door te spitten (FAQ o.a.) voor de meest voorkomende problemen en waar ik op moet letten bij aanschaf (Standaard verhaal olie, roest, speling is bekent).
Maar alle tips zijn welkom!!

Re: Even voorstellen dan maar.

Geplaatst: 21 sep 2016 12:50
door MvdG85
:cit4 Welkom!

Techniek is degelijk, mits deze goed onderhouden is. Er is ergens een lijstje te vinden met "wie heeft de hoogte km-stand". 215000 is nog niet zo hoog :-)

Re: Even voorstellen dan maar.

Geplaatst: 21 sep 2016 12:58
door willy4
welkom in de club :smt023 :smt038

Re: Even voorstellen dan maar.

Geplaatst: 21 sep 2016 19:10
door Herman
Welkom, en een C5 kan nog jaren mee hoor.!