Pagina 1 van 2
Ruitenwissers veranderen bij een PH 1 .
Geplaatst: 22 jun 2006 11:07
door Menno
Omdat ik niet tevreden was met mijn ruitenwissers heb ik ze verwisseld voor Aerotwins van Valeo , wat een wereld van verschil ... nog fraaier is de manier van Exroosje , deze heeft als ik het goed heb zijn ph1 bladen verwisseld voor rechte exemplaren
Dus mocht je niet tevreden zijn , is het een aanreder om Aerotwins aan te schaffen , geen gepiep en streeploos schoon
Volgens mij zijn nieuwere ph1 C5 'en sowieso uitgevoerd met Aerotwins ...
foto ...
Menno.
Re: Ruitenwissers veranderen bij een PH 1 .
Geplaatst: 22 jun 2006 11:08
door Roman
alleen de prijs van die dingen.
vorige week eens gekeken.
de Bosch earotwin 50 euro per stuk

Geplaatst: 22 jun 2006 11:08
door maeseelek
de phII's hebben deze standaard
Geplaatst: 22 jun 2006 11:09
door Menno
Ik moet ze bij de Berline ook nog vervangen ... even wachten tot ze gaar zijn

Geplaatst: 23 jun 2006 11:38
door exroosje
Yep, ik heb ook de armen direct vervangen. Dan krijg je een ander (lees lagere) bevestigingsmanier en kun je de bosch variant plaatsen. Valeo verkoopt vergelijkbare ruitenwissers met het "oude " nokje. Die steekt wat verder uit, omdat de het oude type ruitenwissers minder plat is.
Ik wilde het zo strak mogelijk, de armen zijn bij Oldenhage 15-20 euro /stuk. Omdat de ruitenwissers in beide gevallen 30 euro kosten, konden die armen er ook nog wel bij. Montage is een eitje!
Voor de liefhebbber, ik heb dus nog 2 oude armen liggen. Op marktplaats heb ik er (nog) niemand voor gevonden.
Geplaatst: 23 jun 2006 11:47
door The F Mister
Netjes, mijn wissers doen het nog prima maar bij vervanging het overwegen waard.
Geplaatst: 26 jun 2006 17:15
door exroosje
Bart Ebben heeft ze nu liggen voor 28 euro/st incl blad. Koopje!
Geplaatst: 27 jun 2006 07:17
door Menno
Zeker een koopje

Geplaatst: 27 jun 2006 15:19
door GSven
Kan je de nieuwe bladen zomaar op een Ph1 monteren?
Of moeten de armen vervangen worden, en kan dat zomaar?
Waar te krijgen (de armen)
Geplaatst: 27 jun 2006 17:31
door Menno
Er zijn van Valeo Aerotwins voor de ph1 ( zie mijn foto ) , en anders kun je net als exroosje de ph2 armen monteren , o.a verkrijgbaar bij Bartebben , of de dealer
Maar dat past dus

Geplaatst: 25 okt 2006 13:47
door Menno
Inmiddels vandaag de wissers vervangen voor verse exemplaren , en tevens m'n spuitmondjes laten doorspoelen met lucht onder hoge druk , zat wat troep in wat er niet uitging ... doen het weer uitstekend

Re: Ruitenwissers veranderen bij een PH 1 .
Geplaatst: 09 mei 2013 21:15
door elvis
Gaan deze ruitenwisserbladen langer mee?????
Re: Ruitenwissers veranderen bij een PH 1 .
Geplaatst: 10 mei 2013 09:09
door peeke 1972
Deze bladen gaan idd veel langer mee. Met de gewone deed ik een maand of 4 en dan waren ze meestal naar de haaien. De valeo's die ik nu heb steken er al meer dan 2 jaar op. Nu zijn ze wel aan vervanging toe. Als je echt de moeite doet om de vooruit regelmatig schoon te houden en de wissers zelf ook dan denk ik dat je zelfs langer doet met een setje. Moet alleen zeggen dat valeos beter zijn dan Bosch.
Re: Ruitenwissers veranderen bij een PH 1 .
Geplaatst: 10 mei 2013 12:22
door coffeecup
Sodeju wat een topickick
Bosch blijft beter zitten bij echt hoge snelheden. Ik vind het hele ontwerp van de Bosch dus fijner. Zoek op retrofits en je krijgt flatblades geschikt voor ouderwetse haakarmen.
Kleine tip mijnerzijds: windscreenwipersdirect.co.uk Dé goedkoopste. Betrouwbare partner met snelle verzending.
Re: Ruitenwissers veranderen bij een PH 1 .
Geplaatst: 10 mei 2013 12:35
door JW-C5
Ik weet niet wat ze daar kosten, maar bij Amazon.de heb ik de originele set A951S kort geleden gekocht voor
€31,69 incl. verzending
Groet,
JW