Pagina 1 van 1

Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 12 nov 2013 16:12
door go_higher
Hallo

Ik zou in mijn C5 tourer een andere radio willen installeren. Het zou gaan om een Chinees model met groter scherm zoals hier op dit forum al mensen naar verwezen hebben. Nu heb ik dus de vraag van hoe demonteer ik het stuk waar nu het kleine schermke in zit? (Dus volledige stuk boven handschoen kastje) Ik veronderstel dat het eerst die zilveren boord los maken is en dat ik daaronder een aantal vijzen zal terug vinden?

En dan nog een vraag over de interieur verlichting. Ik zou alles willen veranderen naar leds. Is dit te doen? Zoja welke leds zijn er het beste voor geschikt en eventueel moest het mogelijk zijn wat instructies om ze te demonteren en te installeren. Ook bv voor nr plaat verlichting , wat is daar het beste voor?
Heb de zoek functie gebruikt maar vind zo niet direct iets terug.

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 12 nov 2013 17:12
door Menno
Idd de sierstrip voorzichtig lostrekken , daaronder vind je een paar torxen ....

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 12 nov 2013 20:24
door go_higher
Ok bedankt voor de reactie.

En de interieur leds , weet er daar iemand iets van?

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 12 nov 2013 20:50
door Menno
Volgens mij kan je de lampjes gewoon vervangen, ...
In onze 508 is alles al standaard led , ik vind het persoonlijk een beetje kil

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 14 nov 2013 21:18
door go_higher
Heeft er hier niemand wat meer info van welk type verlichting er origineel in de C5 steekt? Ik zou deze graag vervangen door leds. Maar wil direct een goed type van leds, dus moesten er hier mensen ervaring hebben.

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 15 nov 2013 15:27
door go_higher
Niemand???

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 15 nov 2013 15:32
door Menno
Ben bang van niet ... ;)

Re: Paneel boven handschoenkastje

Geplaatst: 15 nov 2013 18:02
door Herman
In het handschoenkastje!!, haal je toch even het lampje eruit? Er boven zit toch niks?