Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

C5 aircross koelen/verwarmen tijdens laden.
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=93&t=24059
Pagina 1 van 1

Auteur:  limpie [ 12 mei 2025 10:29 ]
Berichttitel:  C5 aircross koelen/verwarmen tijdens laden.

Ik heb sinds kort een c5 aircross. Ik laad hem met een eRock met LCD Type 2 naar Schuko - Uitgesteld laden en Memory functie. Nu heb ik voor test tijdens het laden dmv de app de "klimaat functie" getest. De airco ging draaien, maar ik zag dat de ledjes van de laadaansluiting wit werden en hij dus stopte met laden. Na het stoppen van de "klimaat functie" werden de ledjes weer groen en ging hij verder met laden. Klopt dit?

Auteur:  limpie [ 12 mei 2025 19:04 ]
Berichttitel:  Re: C5 aircross koelen/verwarmen tijdens laden.

Ik heb nog wat verder gezocht en kwam op het citroen-forum.nl een topic tegen waar het precies uitlegt wordt. (Uit maart 2022). Het klopt dus wat ik zag en na het verwarmen/koelen moet er nog wat nageladen worden omdat er ook uit de tractiebat. bij gesuppleerd moet worden.

Auteur:  declercqjp [ 16 mei 2025 10:34 ]
Berichttitel:  Re: C5 aircross koelen/verwarmen tijdens laden.

Ik heb dit onlangs ook opgemerkt. Bedankt voor het opzoeken. Nogal bizar dat hij niet verder laadt, het hele idee dat je de auto kan preconditioneren ,warm of koud, terwijl hij nog aan het laden is, klopt dus niet.
Ben ook nog maar een 6-tal weken naar de Aircross overgestapt. Ik weet niet als het in dit geval nog echt interessant is om bij te betalen voor de My Citroën app.
Ook het extra gedeelte dat je bij krijgt in de navigatie lijkt me niet echt een grote meerwaarde. Zou Realtime verkeerssituatie moeten geven, maar de werkzaamheden in mijn buurt geeft hij niet weer. En de trajectcontroles toont hij wel, maar volledig rechts op de display.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/