Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
Forumregels
Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie wielen, remmen & hydrauliek.
|
Pagina 1 van 1
|
[ 3 berichten ] |
|
C5 rijdt hobbelend na inladen boodschappen
Auteur |
Bericht |
thijzer
|
 C5 rijdt hobbelend na inladen boodschappen
Dat was even schrikken: ik had op de parkeerplaats de boodschappen in de kofferbak geladen, we stappen in en ik rij weg: de auto rijdt hobbelend alsof er 1 band leeg is. Snel aan de kant gezet, trekhaak schuurt nog even over een kleine verhoging en uitstappen voor inspectie.
Niks aan de hand. Alle banden keihard maar hij ligt wat diep in de wielkassen achter. Ik heb niet echt veel ingeladen, ik ben niet zo'n drinker, maar die lage stand kan ik niet verklaren.
Ingestapt, auto gestart en de niveauregeling eens naar de hoogste en laagste stand gestuurd en dan weer naar de normale positie. Probleem opgelost, niks aan de hand.
Heeft iemand dit al eens meegemaakt? Heeft zich nooit meer voorgedaan.
Later realiseerde ik me dat er in de kofferruimte best een tas tegen het knopje aan kan zijn gekomen waarmee je de auto tijdelijk lager zet maar ik heb geen piepje gehoord en bij het sluiten moet hij toch weer omhoog gaan? Of zou de schakelaar in de middenconsole ingedrukt geweest zijn toen daar de handtas van moder de vrouw op belandde? Hij stond niet op het contact dus dat kan het eigenlijk ook niet zijn.
Nou, misschien weet iemand het. Zeker met een automatische niveauregeling moet dit toch niet gebeuren dacht ik zo...
|
26 aug 2009 14:10 |
|
 |
remcodj
C5club Fan
Geregistreerd: 09 mei 2009 13:41 Berichten: 80
Auto: Citroen C5 2.0 16v Exclusive Break
Opties: elektrisch schuif kanteldak
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2003
Energielabel: D
Phase: 1
Organummer: 9662CJ
Productienummer: 10518
Versnellingsbak: BVA4
kilometerstand: 172000
Kleur: EYTC gris orageux
Naar boven
|
 Re: C5 rijdt hobbelend na inladen boodschappen
volgens mij kun je met de hp niks fout doen, als ik de auto op bijvoorbeeld de hoogste stand zet, mag je volgens het display max 10km/h, ga je toch harder rijden, dan zakt de auto vanzelf.
|
26 aug 2009 14:24 |
|
 |
EvilTwin
C5club V.I.P.
Geregistreerd: 27 mei 2006 05:57 Berichten: 6523 Woonplaats: Het rijk van Nijmegen
Auto: C5 Tourer 2.2HDiF204 Exclusive
Opties: Xenon+LED, HA3+, Leer+massage, Navi3D+HiFi, Gelaagde zijruiten, PDC Av+Ar, Atlantiques 18" +bspann.sens. wegklaptrekhaak
Brandstof: Diesel
Bouwjaar: 2012
Phase: 3 ( C5 II X7 )
Organummer: 12887
Productienummer: 0552
Versnellingsbak: BVA6
kilometerstand: 70 000
Kleur: Noir Perla Nera
Naar boven
|
 Re: C5 rijdt hobbelend na inladen boodschappen
mogelijk is er een klep in de BHI blijven hangen. Flink gymnastieken en hopen dat het niet meer terugkomt.
_________________ C5-3 Tourer 2.2HDiF204 Exclusive, BVA6 Noir Perla Nera, 2012
ex C5-3 Tourer 1.6THP155 Ligne Business, BVA6 Gris Haria, 2011 ex C5-1 Berline 2.2HDi136, BVM5, Gris Aluminium 2002
In de familie C6 3.0HDi Exclusive, Suroît, moonroof Xm V6 Exclusive, ES9J4 5-bak Bleu Mauritius CX 25GTi, 5-bak Gris Perlé Sm 3.0, 5-bak Blanc Meije
|
27 aug 2009 11:45 |
|
 |
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 3 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 4 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|