Ik heb vandaag een kapot dimlicht ontdekt in mijn C5. Geen meldingen op het dashboard... Dat had ik toch wel verwacht van een auto met canbus... Hier op het forum idd bevestiging gevonden, maar nu een additionele vraag:
Betekend dit dat ik ook geen foutmeldingen krijg als ik de dag rij verlichting vervang door leds???
_________________ Met vriendelijke groet Herman......... Techniek is ervoor gemaakt om ons in de steek te laten. Het blijft een ongelijke strijd tussen de techniek en de technicus.
Idd geen detectie .. DRL's zijn 33 pagina's over geschreven Foutmelding krijg je niet, lekker werken doen de meeste ook niet Zie topic ; --> viewtopic.php?f=56&t=7045
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 3 gasten
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum