Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Op de terugweg in stutgartt hield hij er echt mee op
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=5&t=11986
Pagina 1 van 1

Auteur:  lukono [ 05 aug 2012 21:18 ]
Berichttitel:  Op de terugweg in stutgartt hield hij er echt mee op

Grote beurt in april 2012 bij dealer (2000,- incl vervanging distributieriem).
Na 2000 km in 3 maanden melding "stop, stop" koelvloeistofreservoir leeg, bijgevuld door monteur(witte vlekken onder de motorkap(verdamping?), druk erop gezet.
Koeilvloeistof spuit na paar minuten in gezicht monteur. Radiatorslang moet vervangen...ontluchtingsdopje zou niet goed dichtgedraaid zijn.....auto zou nu klaar zijn voor de reis....
Auto mee naar italie, daar 2x gestopt omdat motor te heet werd en moeilijk reed. Dichtstbijzijnde garage:radiator werkt niet.naar dealer aldaar, vervangt een zekering door een zwaardere, weer veel koelvloeistof bijgevuld(15,-).advies :in holland terug naar dealer. Na week terug naar holland en bij stutgartt schakelproblemen bij terugschakelen van 5 naar 4 i.v.m. wegwerkzaamheden en vervolgens geen snelheid meer en stilstand.
Volgens hulpdienst:nieuwe versnellingsbak nodig (2.500 euro)auto wordt terug gebracht naar holland,naar dealer. Vertrouwen in dealer is een beetje weg.... 2e keer na beurt problemen, terwijl het een heerlijke auto is.... 7 jaar oud, 114.000km op de teller, zijn dit soort problemen normaal?
Is behoorlijke tegenvaller, kunnen dit soort zaken niet gezien worden bij grote beurt?

Auteur:  GW-tje [ 05 aug 2012 21:27 ]
Berichttitel:  Re: hopeloos

Poeh.....lastig te lezen verhaal! Maar ik begrijp; dikke ellende. Problemen zijn natuurlijk niet allemaal te zien bij het uitvoeren van een beurt, maar het koelvloeistof verhaal lijkt me iets wat je dealer onder garantie op zou moeten lossen. Zij hebben die distributieriem vervangen en hopelijk ook de waterpomp. Wie weet dat die nog lekt. Maar dat is een klus voor hun.
Problemen met de versnellingsbak moet je even laten bekijken, hoeft niet zo spannend te zijn want die bakken gaan niet maar zo kapot en zeker niet bij jouw kilometerstand.

Eerst maar eens naar de garage ermee voordat je in paniek raakt.

Auteur:  Ploffie [ 05 aug 2012 22:00 ]
Berichttitel:  Re: hopeloos

Wat dacht je van de koelvloeistofsensor! :idea:

Auteur:  GW-tje [ 06 aug 2012 12:41 ]
Berichttitel:  Re: Op de terugweg in stutgartt hield hij er echt mee op

Rotjong! :lol:

Auteur:  Herman [ 06 aug 2012 18:23 ]
Berichttitel:  Re: Op de terugweg in stutgartt hield hij er echt mee op

Ach kan nooit zoveel zijn, tuurlijk weer iets simpels denk ik, thermostaat? of zoiets?
Versnellingsbakken bij de demontage bedrijven veel goedkoper.

Auteur:  C5Paul [ 07 aug 2012 15:57 ]
Berichttitel:  Re: Op de terugweg in stutgartt hield hij er echt mee op

Stond ook met een kapotte thermostaat in Weil am Rhein (bij Basel). Temperatuurmeter (koelwater) in het rood en de radiateur bleef koud. Door de ADAC naar Citroen-dealer gebracht en deze heeft de thermostaat vervangen en de boel ontlucht.

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/