Toon onbeantwoorde berichten | Toon actieve onderwerpen
Forumregels
Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie motor, versnellingsbak & brandstof.
|
Pagina 1 van 1
|
[ 3 berichten ] |
|
Auteur |
Bericht |
opalummel
C5club Newbie
Geregistreerd: 20 jun 2011 16:42 Berichten: 10
Auto: c5 exlusive
Opties: heel veel
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2003
Energielabel: C
Phase: 1
Organummer: ?
Versnellingsbak: EGS6
kilometerstand: 117890
Kleur: grijs
Naar boven
|
 motor en koppeling
ik heb een c5 2,0 exclusive (benzine)van 2003 met de volgende problemen. als ik ga rijden met een koude motor is het koppelen geen probleem maar zodra hij op temperatuur komt (+/- 7 km) en ik wil vanuit stilstand wegrijden dan heb ik halverwege zgn frixiemomenten, in plaats van dat hij vloeien erin komt gaat het in stapjes en dat is best lastig als je file rijd ben bij de garage geweest die hebben de kop.vleoistof vervangen en de bewegende delen gesmeert maar het helpt niet en ik heb gevoel dat het alleeen maar erger wordt. en dan nog iets het toerental is onstabiel dwz als ik m'n gas loslaat dan gaat hij in stappen terug van bv 2000 tpm naar 1500 -1200 - 1000 -800. soms gebeurt het ook wel dat het schommeld dat bij het loslaten van het gaspedaal het toerental oploopt en dan pas heel traag terug naar stationair gaat bij de garage zijden ze dat dit normaal is bij dit type motor? soms ook als ik het gaspedaal nog maar aanraak gaat het toerental naar 2000. ze hebben de gasklep al schoongemaakt en een andere erop gehaad maar na 1500 km kwam het probleem weer teug wie kan mij helpen want voor de rest ben ik heel content
|
10 sep 2011 09:52 |
|
 |
Oldenhage
Citroën Specialist & Sponsor
Geregistreerd: 27 mei 2006 00:52 Berichten: 935 Woonplaats: Nieuw-Vennep
Auto: Citroen C6 3.0V6
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2007
Energielabel: G
Versnellingsbak: BVA6
Naar boven
|
 Re: motor en koppeling
er zijn iet veel bewegende delen die ze kunnen smeren.
Hoogst waarschijnlijk het vliegwiel wat niet vlak meer is. Ook mogelijk dat het busje waar het druklager over heen beweegt versleten is. Voor beide onderdelen geld dat je ze alleen maar kan vervangen. Smeren van het busje gaat niet.
Toerental zakt altijd in stapjes terug, bij de een is het wat meer merkbaar dan bij de ander. Gasklep schoonmaken of smeren heeft geen zin. Of er mee leven of vervangen. (er vanuit gaande dat het een elektronische gasklep is gezien het bouwjaar van de auto)
_________________ Garage Johan Oldenhage B.V. Tarwestraat 9 2153 GE Nieuw Vennep
|
10 sep 2011 10:55 |
|
 |
opalummel
C5club Newbie
Geregistreerd: 20 jun 2011 16:42 Berichten: 10
Auto: c5 exlusive
Opties: heel veel
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2003
Energielabel: C
Phase: 1
Organummer: ?
Versnellingsbak: EGS6
kilometerstand: 117890
Kleur: grijs
Naar boven
|
 Re: motor en koppeling
bedankt voor dit antwoord ik zal er maandag mee naar de garage gaan en hun dit voorleggen. het moet nu maar eens gerepareert worden, want ik ga erover 3 weken mee naar kroatie,en dan moet het goed zijn. ik hou je op de hoogte
|
11 sep 2011 10:27 |
|
 |
|
|
Pagina 1 van 1
|
[ 3 berichten ] |
|
Wie is er online |
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 6 gasten |
|
Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum
|
|