Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Natte honden syndroom
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=4&t=5727
Pagina 1 van 1

Auteur:  Michel [ 02 okt 2009 23:25 ]
Berichttitel:  Natte honden syndroom

tja hoe moet je dit nou uitleggen he.

Als ik dus na een tijdje de airco niet gebruikt heb hem dan weer aanzet dan ruikt het dus eerst naar natte hond maar hij heeft er nog niet in gezetten hehehe.

Ik denk dus dat er iets van schimmel in zit, maar nou wil ik het er dus uit hebben. Nou zag ik van die spuitbus met zo'n lange slang( 50 cm?) maar waar moet ik dat ding nou in proppen?

het schijnt goed te helpen maar voor ik een actie onderneem wil ik wel graag weten waar ik het in moet spuiten want voor je het weet spuit ik het zo in de intake, wat volgen mij en ook anderen niet goed kan zijn.


tnks,

Michel

Auteur:  Herman [ 02 okt 2009 23:28 ]
Berichttitel:  Re: Natte honden syndroom

zoek functie op pollenfilter. :idea:

Filter (pollenfilter) eruit, die ook even stofzuigen en of vervangen en de stofzuiger in de opening proppen (daar waar het filter uit is ) en zuigen.
dan inspuiten en de filter terug zetten. :smt203

Auteur:  Michel [ 02 okt 2009 23:40 ]
Berichttitel:  Re: Natte honden syndroom

ha ok even zo'n filtertje aanschaven en dan aan de klus.

tnks.


hum bedenk mij net dat er natuurlijk 2 kanten aan zitten, nl een voor het filter kant en een naar het filter kant. maar welke kant moet ik nou hebben gezien van de pendalen? om die slang in te steken bedoel ik.

Auteur:  morjos [ 03 okt 2009 02:02 ]
Berichttitel:  Re: Natte honden syndroom

sowieso de pollenfilter (in B= interieurfilter) ieder voorjaar vervangen. Maar je kan die onaangename luchtjes (doen mij denken aan een paddestoelenkwekerij :roll: ) vermijden door je airco een paar kilometer voor aankomst uit te schakelen zodat het filter droog wordt voor dat je de auto op stal zet. Doordat het nat blijft creeer je die schimmels zelf (wat in feite mini-paddestoelen zijn) Eenmaal je dit aan de hand hebt :doen zoals hierboven beschreven...en dan nog ?????? :smt017

Auteur:  Erwin79 [ 03 okt 2009 08:09 ]
Berichttitel:  Re: Natte honden syndroom

Dit spul werkt prima om de airco te reinigen http://www.showandshine.nl/Webwinkel-Product-1061027/MOTIP-Airco-Refresher-Potpourri.html
Is echt goed spul :smt038

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/