Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Vreemd geluid
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=4&t=2181
Pagina 1 van 1

Auteur:  Eric Vertogen [ 04 jan 2008 11:46 ]
Berichttitel:  Vreemd geluid

Hallo forumleden,

Alweer doe ik een beroep op jullie. Ik weet dat geluiden moeilijk van afstand te beoordelen zijn, maar ik doe een poging.
Gisteravond maakte de C5 plotseling bijgeluiden. De bijgeluiden treden op bij een bocht naar rechts waarbij enigszins sterk ingestuurd moet worden, doch waarbij ook nog enigszins snelheid behouden kan blijven.
De bijgeluiden die ik dan hoor: het begint met iets van geratel alsof er iets aanloopt of trilt gevolgd door een hoog piepend geluid. Het geluid lijkt, hoe vreemd, vanonder het dashboard te komen.
Helaas heb ik nog geen verder onderzoek kunnen doen omdat het gisteren laat, donker en nat was en omdat vanochtend heel vroeg de C5 weer klaar moest staan voor mijn vriendin.
Ik heb natuurlijk wel even getest of er vreemde dingen gebeuren door het geluid op een parkeerplaats een paar keer opzettelijk op te wekken, doch buiten het geluid merk ik niets aan de auto. Ook aan de buitenkant, het was wel donker, was niets vreemds te bemerken.
Iemand enig idee, iemand die het bekend voorkomt of iemand die een schot in het donker wil doen?
Maandag heb ik pas weer tijd om eens goed te kijken naar de C5.

Auteur:  Klaverblaadje [ 04 jan 2008 11:57 ]
Berichttitel:  Re: Vreemd geluid

Dat kan uiteraard van alles zijn, maar zet je ventilator eens helemaal uit, of juist vol aan, ik heb zoiets wel eens gehad met een los stukje afgebroken plastic in de ventilator.

Auteur:  Eric Vertogen [ 07 jan 2008 11:21 ]
Berichttitel:  Re: Vreemd geluid

Het probleem is opgelost. Zondagmiddag de motorkap opengetrokken en wat bleek...
De distributiebeschermkap lag helemaal los en was een een stukje naar beneden gezakt en zat hierdoor klem.
Alle 5 de boutjes waren los(getrilt?).

Auteur:  Harm [ 07 jan 2008 11:23 ]
Berichttitel:  Re: Vreemd geluid

:smt023

Zal 'm maar dichtgooien, niet?

Auteur:  Eric Vertogen [ 07 jan 2008 11:28 ]
Berichttitel:  Re: Vreemd geluid

Gooi maar dicht!

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/