Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Zonneschermen achterportieren C5 Break
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=4&t=20258
Pagina 1 van 2

Auteur:  R1200C [ 05 aug 2018 13:17 ]
Berichttitel:  Zonneschermen achterportieren C5 Break

Omdat er kennelijk weinig bedrijven geinteresseerd zijn/waren om zonneschermen te maken voor de Break heb ik iets uit China laten komen. Installeren was een fluitje van een cent, moet alleen een maatje kleiner bestellen want ze zijn net iets te hoog (had voor de zekerheid de hoogste genomen).

De eerste rijtest met open raam leverde redelijk wat geklapper op, hoop dat dat met de lagere versie verholpen is. Lange termijn ervaringen komen op de lange termijn ;-)

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Installeren is simpel: twee strips tegen de deur plakken en de gordijntjes er in schuiven.

Link naar Aliexpress.

Wil ze overigens ook nog voor de vaste ruiten achter bestellen maar daar wil ik nog eerst een oplossing voor het hemeltje, wil ze daar liever niet aan vast plakken...

Auteur:  Menno [ 05 aug 2018 13:27 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Tja .... hoog begrafenis auto gehalte ;-)

Auteur:  Rene [ 05 aug 2018 13:34 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Ik zit er net aan te denken :lol: Nog twee vlaggen er op en hij is klaar.

Maar zonder dollen, de kinderen zitten niet meer in de volle zon en dat is veel meer waard.

Auteur:  goudfrank [ 05 aug 2018 13:35 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Zou m'n energie voor de tuin gebruiken. :o

Auteur:  timmeh [ 05 aug 2018 13:36 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Eh... graag koffie en cake ;)

Waarom bestel je niet een stel op maat carshades / privacyshades van sonniboy of een ander merk? Kunnen de raampjes ook alsnog open als je wilt en klapperen niet... had ze in mn alfa 156, punto en de tijdelijke crisis fiat panda :oops:

Auteur:  R1200C [ 05 aug 2018 14:07 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Als jij de link geeft waar je die kunt bestellen dan is dat zeker een optie (lange variant van: geprobeerd maar die worden niet gemaakt).

@de tuin. Geen idee waarom ik met dit weer kostbaar water zou verspillen om 5000m2 te beregenen. Nee, dat gun ik dan aan de boerman die er van moet leven. Mijn tuin pakt wel weer op als het gaat regenen.

Auteur:  goudfrank [ 05 aug 2018 14:19 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Gelijk heb je Joost, excuses. :smt004

Auteur:  timmeh [ 05 aug 2018 14:22 ]
Berichttitel:  Zonneschermen achterportieren C5 Break

Idd weinig, : edit: ownee, dit is folie :-(

https://www.ebay.ie/itm/Car-Window-Sun- ... SwCU1Y2htb

Auteur:  R1200C [ 05 aug 2018 14:31 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Folie heb ik in de vorige C5 gehad, kort gezegd: zelf aanbrengen doe ik niet meer laten doen is duur en voor wat betreft je link 130 pond vs nog geen 20 euro (ok, 30/35 als je de vaste ramen achter ook doet) waarbij de laatste optie er gewoon uit kan als de zomer voorbij is. Voor mij is de keuze gemaakt ;-)`

<edit>helemaal omdat je solarplexius linkje er voor zorgen dat de achterruiten niet meer open kunnen, althans wel open maar zonder nut</edit>

Auteur:  timmeh [ 05 aug 2018 14:46 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Sjongejonge, annoying! Raak er zelf bijna chagrijnig van. Van de meest exotische auto's hebben ze die, maar niet van een ph1 break.

en zoiets dan? Soort van panty, maar wel strak over de hele ruit (en ze kunnen nog open):

https://www.ebay.ie/itm/2x-Car-Auto-Sun ... 3553789838

Auteur:  R1200C [ 05 aug 2018 15:12 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Ken ik, maar met 120+ km/h gaat dat gegarandeerd klapperen of in ieder geval over de lak schuiven en dat kan niet goed zijn voor de lak. Bijkomend nadeel is dat ze er nog slechter uit zien dat deze :lol:

Auteur:  Dumnoz [ 05 aug 2018 16:04 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Ik heb ze met folie geblindeerd. Werkt met airco het beste.
Heb vaak mijn honden achterin, daarom de 5 achterste ramen geblindeerd

Verstuurd vanaf mijn MI 3W met Tapatalk

Auteur:  R1200C [ 05 aug 2018 17:14 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Wij hebben ook regelmatig onze hond achterin dus vandaar dat ik op zoek ben naar een goede oplossing. Mede door de hond wil ik ook de ramen en achterklep open kunnen zetten, liefst zonder dat er dan te veel zon/hitte binnen komt. Folie op de vaste ruiten achter en de klep is zeker nog iets waar ik naar kijk.

Wat ik fijn vind van de gordijnen is dat die in de winter er gewoon uit kunnen. Dat is met folie een stuk onhandiger ;-)

Auteur:  Hilmar [ 05 aug 2018 21:12 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Ik weet natuurlijk niet wat je budget is, maar ik wil ook folie laten doen en ik kwam bedragen tussen de 250 en 325 euro tegen. Dan heb je wel een mooie oplossing en ik vind de prijs wel mee vallen.
Optie is om een kleine zelfstandige te zoeken die het zonder bon wil doen... :smt190

Auteur:  Stinger01 [ 05 aug 2018 22:46 ]
Berichttitel:  Re: Zonneschermen achterportieren C5 Break

Ik heb voor € 275 de ruiten vanaf de achterportieren laten tinten, bevalt prima. Temperatuur is aangenamer in de auto, ze wordt minder heet in de volle zon. Ik persoonlijk vind het een mooiere oplossing dan losse zonwering. Voordeel is ook minder inkijk.

Pagina 1 van 2 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/