Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Sleutelhaakje
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=4&t=15811
Pagina 1 van 1

Auteur:  Ceevijf [ 05 dec 2014 22:04 ]
Berichttitel:  Sleutelhaakje

Vervelend!!!! het metalen sleutelhaakje aan de sleutel (waar anders natuurlijk) is los en ik krijg 'm met geen mogelijkheid meer vast. Weet iemand hoe ik dit kan oplossen? Ik had daar altijd de huissleutel aan, net zo makkelijk natuurlijk.

Auteur:  ZieTroen [ 05 okt 2015 11:24 ]
Berichttitel:  Re: Sleutelhaakje

Hi Ceevijf,

Heb je al geprobeerd om de sleutelhouderhelften uit elkaar te wrikken? -Naast de plek van de metalen beugel zit ruimte voor een kleine schroevendraaier-. Je zou dan kunnen zien of a. de metalen beugel is afgebroken, of b. is los geschoten. In geval van a. een platte U-beugel met kleine zelftappertjes -haaks op de stand van de originele beugel- plaatsen (alsof deze de twee helften bij elkaar houdt). En in het geval b. de bevestigingsplek vetvrij maken en beugel op z'n plek zetten met krachtlijm. Waarbij ik wel moet melden dat losschieten mij uiterst onwaarschijnlijk lijkt.

Hoe dan ook, SUCCES!!!!

Groet,

Zietroen.

Auteur:  Ceevijf [ 05 okt 2015 13:54 ]
Berichttitel:  Re: Sleutelhaakje

Ik zal eens kijken maar ik heb al een nieuwe (niet originele). De oude heb ik nog liggen voor het geval iemand een tip heeft. NU dus! bedankt!! haha

Auteur:  Willyb [ 05 okt 2015 16:50 ]
Berichttitel:  Re: Sleutelhaakje

Deze heb ik ook nog voor je, was voor mijn ex.
:smt164

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/