Home • Alles over Citroen C5 • Forum • Sponsors • Orga calculator • Contact 
 




Forumregels


Enkel posten als je een vraag hebt over een C5 PH1 Break & berline vanaf 2001 t/m 10-2004 & C5 PH2 Break & berline vanaf 10-2004 t/m 4-2008 in de categorie algemene vragen.



Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 47 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4
 Corrosie dakrails 
Auteur Bericht
C5club Bikkel
C5club Bikkel
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 27 jul 2008 13:43
Berichten: 347
Woonplaats: Dieren
Auto: Skoda Superb 3.6 V6 DSG Elegance Bussines-line
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2011
Energielabel: G
Versnellingsbak: EAT8
kilometerstand: 80000
Kleur: Lichtblauw


Naar boven
Antwoord met een citaat
Bericht Re: Corrosie dakrails
Krijg nou de pip, nooit gereageerd op de laatste vraag! :o

De luiken worden met de hand verreden. Als je recht ligt (dus voor en achter even diep, in geladen toestand), dan kun je in je eentje 3 luiken in 1 keer verplaatsen. Ziedaar het voordeel van aluminium. Als 1 van mijn lage luiken van de rails is gelopen, dan pak ik die aan 1 hoek een stukje op, mijn stuurman geeft er een forse duw tegen en hij staat weer op de rails.
Als het hard waait (boven de windkracht 5), dan trek ik er sjorbanden overheen, omdat de kans reëel is, dat ze weg waaien. Op het vorige schip hadden we stalen rol-luiken, die waren een stuk zwaarder. Er stond een electromotor met "verhaal-kop" voorop, dan konden we meerdere luiken tegelijk "tegen de berg op" verplaatsen als we behoorlijk achterover lagen.

Maar even on-topic.
Heeft er al eens iemand geprobeerd de dakrails te ontlakken en te polijsten? Dit lijkt mij namelijk wel een leuk plan, is weer eens wat anders dan anders.
Overigens zag ik laatst een C5 Break ZONDER dakrails. Dat was wel een heel apart gezicht, maar de auto leek wel veel gestrekter.

Gr. Ed

_________________
Ook weer een Citroën in het wagenpark!
Citroën C35 D, Neba intergraal-camper (zie avater)


02 aug 2009 12:01
Profiel
V.I.P.
V.I.P.
Avatar gebruiker

Geregistreerd: 27 mei 2006 22:02
Berichten: 10675
Auto: Honda C-RV E:HEV
Opties: Van alles
Brandstof: Hybride
Bouwjaar: 2024
Energielabel: A
Kleur: Blauw


Naar boven
Antwoord met een citaat
Bericht Re: Corrosie dakrails
Eemspoort schreef:
Overigens zag ik laatst een C5 Break ZONDER dakrails. Dat was wel een heel apart gezicht, maar de auto leek wel veel gestrekter.

Gr. Ed



was het deze???

viewtopic.php?f=63&t=1031


02 aug 2009 12:35
Profiel
Geef de vorige berichten weer:  Sorteer op  
Plaats een nieuw onderwerp Antwoord op onderwerp  [ 47 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3, 4




Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 20 gasten


Je mag geen nieuwe onderwerpen in dit forum plaatsen
Je mag niet antwoorden op een onderwerp in dit forum
Je mag je berichten in dit forum niet wijzigen
Je mag je berichten niet uit dit forum verwijderen
Je mag geen bijlagen toevoegen in dit forum

Zoek naar:
Ga naar:  
cron
Powered by phpBB © phpBB Group and Bruinsma reclame.