Haai, niet onbekend op Citroën-gebied (
http://www.xantiaclub.net/forum)

, maar toch. Sinds 16 december heb ik een C5. Fijne wagen, zonder meer. Trots als een aap ! Hiervoor Xantia gereden en eerder eend, gs en xm. Tussendoor ook ford escort en renault 21

.
Ik heb een rooie, rouge lucifer, een 2.0-16v break exclusive handgeschakeld van juni 2002, gekocht met 88.000 km op de teller (net ingereden).
Gekocht bij
http://www.vughterpoortauto.nl. Rij er nu bijna een maand in en dat gaat prima; moet zeggen, erg herkenbaar als je net uit de xantia komt, alleen deze heeft veel meer luxe. Vooral t.o.v. basismodel-xantia wat ik had.
Alleen, kleine storing (geen garantie): steeds na enkele minuten als ik contact aangezet heb en radio aan dan valt het antenne-signaal weg en doet de radio het niet meer. CD-speler wel. Ook doet de automatische spiegeldimmer het niet en de kaartleesspotjes voor en achter niet. Kan dat op een zekering of kabeltje ergens zitten ?
D'r zit een ingebouwde carkit in, maar die wil ik eigenlijk (laten) verwijderen, 'k telefoneer wel maar niet in de auto, zie je.
OK, iemand tips ? Zelf heb ik mijn huisdealer hier in Sittard
http://www.citroen.nl/CWH/nl-NL/Dealers/66-Nizet/SITTARDwaar ik echt zeer tevreden over ben (sinds 1996)
Ga binnenkort op een Belgische cursus in Maasmechelen om zelf m'n wagen te leren onderhouden, maar zou dat ook wat zijn met de ingewikkelde C5 ?(
http://www.pcvo-kempenmaasland.be/subauto/onderhoud.htm)
Asta la pasta !