Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Eerste indruk en ervaring C5 V6
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=1&t=7087
Pagina 1 van 1

Auteur:  luc [ 29 apr 2010 14:45 ]
Berichttitel:  Eerste indruk en ervaring C5 V6

Tja, wat moet ik er van zeggen!

Wat een auto, wat een rij genot wat een........ervaring.
Voor en tijdens de aankoop fase heb ik op dit forum om raad gevraagd. De tips en aanwijzingen waren voor mij heel waardevol. Ik rij nu een weekje rond en ga morgen een paar dagjes naar Frankrijk.
In het begin hoorde ik de motor wat tikken, ik dacht eerst het zijn de gas injectoren. Toch maar even op het forum gesnuffeld en ja hoor, ze hadden er de verkeerde olie op gedaan. Nu zit er 5W30 op en de motor loopt als een naai machine. Afgelopen zaterdag kreeg ik de melding "ernstige storing veer systeem"
Deze ging weer weg meer kwam wel steeds weer terug. Gisteren bleef de auto in zijn hoogste positie staan. Weer even op het forum gezocht en...wederom het antwoord gevonden. De hoogte sensor was defect, ik schrok wel van de prijs die de persoon op het forum moest afrekenen. Ik wilde een paar dagen weg, dus toch maar naar de dealer. Ondanks de grote waarneembare drukte, vanmorgen nieuwe sensor geplaatst voor de prijs van..€ 88.- (viel dus reuze mee) met dank aan Hoefnagels.

Ik ga dus een paar daagjes genieten!!!!

Auteur:  Harm [ 29 apr 2010 14:56 ]
Berichttitel:  Re: Eerste indruk en ervaring C5 V6

Mooi man!

Bon Voyage. Ik vertrek maandag naar LDF :smt023

Auteur:  Klaverblaadje [ 29 apr 2010 15:02 ]
Berichttitel:  Re: Eerste indruk en ervaring C5 V6

luc schreef:
Ondanks de grote waarneembare drukte, vanmorgen nieuwe sensor geplaats voor de prijs van..€ 88.- (viel dus reuze mee) met dank aan Hoefnagels.


ik heb er vanmorgen ook één laten vervangen zonder bijkomende werkzaamheden, maar ze hadden het te druk om de rekenening te maken.

Ik zal wel laten weten wat het bij mij kostte.

Heb je ook meegekregen dat je ze beter allebei tegelijk kunt laten vervangen?

Auteur:  luc [ 22 mei 2010 17:07 ]
Berichttitel:  Re: Eerste indruk en ervaring C5 V6

Retour van een paar mooie weekjes. De auto heeft zich voorbeeldig gedragen. Wel wat schrik gehad onderweg. Bij het starten met koude motor was het net een diesel, na een paar meter gereden te hebben vedween dit geluid. Ik heb wel gemerkt als je start geen gas te geven, dan loop de motor direct veel mooier. Het verbruik ligt op 7.5.ltr op 100km lpg3, voorwaar niet slecht. Met de caravan er achter (de echte C5 rijden fronsen nu hun wenkbrauwen en denken "waarom een caravan?") lust hij toch wel wat meer. Ik heb wel steeds op de snelheid moeten letten, inhalen met de caravan er achter en dan op 130kmu zitten is niet slim.
Nu ga ik voor twee nieuwe bandjes monteren en ook komt er nieuwe olie op de versnellingsbak. Ik heb op dit forum begrepen dat dit geen onverstandige actie is. Ook ga ik de mail over alzheimer en de andere gegevens een uitpluizen.
Kortom, het is nog steeds elke dag genieten. Mijn vrouw is ook helemaal gelukkig met (zoals zij hem noemt) de grijze Olifant. Wij maken graag tripjes en genieten van het comfort van deze auto.

Auteur:  luc [ 22 mei 2010 17:13 ]
Berichttitel:  Re: Eerste indruk en ervaring C5 V6

Ik bedoel uiteraard 1liter op 7.5km sorry :cry:

Auteur:  Ronald [ 22 mei 2010 17:23 ]
Berichttitel:  Re: Eerste indruk en ervaring C5 V6

Grijze Olifant, fraaie Geuzen-naam. Met name de Ph1 is inderdaad wat (p)lomp vanuit bepaalde hoeken.

Gr.Ronald

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/