Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Ook maar even voorstellen
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=1&t=6084
Pagina 1 van 1

Auteur:  Astonor [ 01 dec 2009 16:53 ]
Berichttitel:  Ook maar even voorstellen

Na een aantal jaren in suzuki's rondgetuft te hebben weer terug bij Citroen. Een jaar of 10 geleden heb ik afscheid genomen van m'n XM, wegens verandering van baan reed ik nl. weinig km meer en dan is LPG toch echt te duur.
Door een verhuizing rij ik nu weer behoorlijk wat km dus werd het weer tijd om over te stappen op een diesel. Nieuwe auto moest ook behoorlijk wat ruimte hebben aangezien ik voor m'n hobby (met de motor het circuit op) nog al wat zooi mee te slepen heb.
Dus uiteindelijk weer terug bij Citroen met een C5 Break 1.6 HDiF uit 2005, lekker complete uitvoering met alles erop en eraan eigenlijk (Athena) en bergen ruimte. Moet nog wel uitzoeken wat er nu precies allemaal opzit. :) De 1.6 zou lekker zuinig moeten rijden wat in deze economisch moeilijke tijden wel een pluspunt is. :lol: Het is niet echt een powerhouse met z'n 80 kW maar ach misschien laat ik 'm nog wel tunen, eerst maar eens kijken hoe het gaat bevallen.
Staan hier een hoop interessante onderwerpen heb ik al gezien dus zal het zeker in de gaten blijven houden.
Morgen ga ik 'm ophalen dus nog 1 nachtje geduld. 8-)

Auteur:  manny21479 [ 01 dec 2009 17:34 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Welkom en slaap lekker vannacht :lol: veel succes met je voiture en veel veilige kilometers :smt023

Auteur:  Nosmo King [ 01 dec 2009 17:55 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Gefeliciteerd met je C5. :smt023 Veel plezier ermee Astonor. Als ik het goed heb ben je dus net als ik ook op het Motor-Forum actief en dan ook nog op het CBR1000RR topic. Dat schept een band. ;)

Ik rijd dus ook een 1,6 Hdif met pack Athena. Wel een berline en geen break en een beetje in de kleuren van jou motor als je de onderstaande nog hebt tenminste. Pack Athena betrof een leren interieur met stoelverwarming en dorpelstrips als ik het goed heb. Met een redelijk rustige rijstijl haal ik nu 5,9 l/100km gemiddeld maar er zijn er die nog zuiniger rijden. Mocht de km heffing ingaan (hopelijk niet) dan is je keuze voor een 1,6 Hdif met roetfilter geen verkeerde. Nog niets is zeker maar het omslagpunt zou bij mij bij een 34.000 binnenlandse km kunnen liggen en dat valt me niet tegen.

Afbeelding

Auteur:  willy4 [ 01 dec 2009 18:51 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

welkom in de club en vele KM

Auteur:  Wimmie [ 01 dec 2009 21:42 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Welkom hier :smt023

Auteur:  kansberg [ 01 dec 2009 22:10 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Welkom op dit forum der C5 enthousiastelingen. Alweer een mooie Phase II break erbij ;) .
En net ingereden......
Veel veilige en comfortabele kilometers toegewenst!

Auteur:  Astonor [ 02 dec 2009 07:55 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Wat is de wereld toch klein soms. :lol:
Dank allen voor het welkom.

Auteur:  Roman [ 02 dec 2009 09:23 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

welkom...

:smt023

Auteur:  Duck [ 02 dec 2009 09:51 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

welkom hier :smt023

Auteur:  mrvroos [ 02 dec 2009 12:19 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Welkom, en veel plezier van de aanwinst.

Auteur:  Herman [ 02 dec 2009 18:32 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Welkom op dit forum van de C5 enthousiastelingen, en veel leesplezier hier, vergeet het ClubCafé niet. :smt023

Auteur:  flyingd [ 04 dec 2009 16:09 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

ook van mij welkom!


nog meer blade´s onder weg :smt038

Auteur:  Nosmo King [ 04 dec 2009 19:45 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

flyingd schreef:
ook van mij welkom!


nog meer blade´s onder weg :smt038


Jij ook? :smt038 :smt023

Auteur:  arendonk [ 05 dec 2009 17:55 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

Bienvenue! Veel plezier met je C5!

Auteur:  martijn v o [ 26 dec 2009 22:51 ]
Berichttitel:  Re: Ook maar even voorstellen

welkom,

subforum motoren opstarten?

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/