Citroen C5 club forum
https://www.c5club.nl/c5forum/

Even voorstellen
https://www.c5club.nl/c5forum/viewtopic.php?f=1&t=21488
Pagina 1 van 1

Auteur:  antigoon78 [ 24 jan 2020 11:40 ]
Berichttitel:  Even voorstellen

Hoi!

Ik ben Antigoon en vorige week heb ik weer een Citroen gekocht na 3 jaar lang een Rover 75 V6 gereden te hebben. Het gaat om een Athena uitvoering van 2006, ik las hier ergens dat dit een speciaal in NL samengesteld model is.

Voor de 75 had ik een Xantia Activa TCT en daarvoor weer een Xantia 1.8 16v. JW heeft me indertijd wel eens geholpen met een Lexia actie op mijn Activa.

Het enige wat ik op korte termijn wil veranderen is dat ik een Yatour oid wil inbouwen, ik had in mijn Rover een Android radio die ik nogal mis nu. Geen handsfree etc is wel even onhandig nu :) Verder is de C5 een heerlijke machine!

Auteur:  willy4 [ 24 jan 2020 11:55 ]
Berichttitel:  Re: Even voorstellen

welkom :smt023

Auteur:  boes [ 24 jan 2020 11:59 ]
Berichttitel:  Re: Even voorstellen

welkom en geniet van je nieuwe aanwinst!
Veel veilige en comfortabele kilometers toegewenst. :citrofiel

Auteur:  c5jan [ 24 jan 2020 12:06 ]
Berichttitel:  Re: Even voorstellen

Welkom! Fijne ruime auto.
Ik heb pas nog zelf een yatour-oïde ingebouwd. Dat viel me erg mee: 2 torxjes van de radio los, installatiedraad gestoken van radio naar dashboard kastje, paar geschaafde knokkels en dat was het wel zo'n beetje. Plug&play.

Auteur:  C5-lokt [ 25 jan 2020 20:16 ]
Berichttitel:  Re: Even voorstellen

Ik had me al bij Herman voorgesteld... [kopieer/plak]

Re: Herman's C5club café , even voorstellen
Beste Herman,

Ik heb me net pas aangemeld op dit forum en vond de weg naar het café vrij snel.
Ik wil me even voorstellen en dit lijkt me de plaats.

Het blijkt dat ik mijn C5 Break 2.0 benzine fase2 al sinds eind 2012 heb. Mijn eerste auto was een CX. BX, XM Break, en Xantia Break heb ik ook allemaal gehad. Ik woon in het midden van het land in een stad aan de Vecht. Ik werk in de IT dus heb ik ook een leaseapparaat (alleen zakelijke KMs). De C5 heb ik nog steeds omdat die lekker groot is. Kids zijn de deur uit dus kun je nog eens helpen wat te verslepen. Overigens heb ik geen trekhaak.

Ik ben vaak in de kroeg om de hoek te vinden waar bands uit binnen en buitenland optreden. Gitaarmuziek, om met de zangeres zonder naam te spreken, heeft mijn warme belangstelling. Met name de harde en luide variant.

Mvg,

L.

Auteur:  Menno [ 25 jan 2020 20:26 ]
Berichttitel:  Re: Even voorstellen

Welkom ! :smt023

Pagina 1 van 1 Alle tijden zijn GMT + 1 uur [ Zomertijd ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/